Hubneme úsěšně - Výživové poradenství

Vyhledávaný výraz musí mít minimálně 3 znaky.

Výživové poradenství

Každý z nás minimálně jednou za život řešil svojí postavu. Známe moc dobře výrazy jako: Zhubnout? Zpevnit? Vytvarovat? Zkoušíme vše možné i nemožné, obracíme se na farmaceutický průmysl s nadějí, že on náš problém vyřeší. Po "úspěšném" zhubnutí následuje úspěšné nabrání s nějakým kilovým bonusem navíc - vítejte v kruhu zvaný jojoefekt. Vaše tělo není automat na pilulky, váš metabolismus není pokusný králík - vaše pokusy i omyly si bohužel pamatuje. Vaše tělo si zaslouží více péče než se na první pohled může zdát, a rozhodně jí nenajde v balení "zhubni hned". 

Lidský organismus je velmi složitý celek, který dokonale funguje za předpokladu, že s ním také dokonale zacházíme. Na naší hmotnosti i postavu má vliv hned několik faktorů: žž

Genetika – 5%
žVýživa – 70%
žPohyb – 15 – 20%
žStres – 10%

Ještě chcete použít argument: "Mám od přírody těžkou kostru" nebo "Mám geneticky dáno že mám velký zadek" ?? 

Náš životní styl můžeme ovlivnit - a my jsme tu od toho, abychom vás to naučili. Naučíme vás porozumět vašemu tělu a metabolismu, vybírat potraviny, které vám prospívají a které vám škodí a další věci které přímo ovlivňují vaší postavu. 

 


Nabízíme Vám výživové poradenství a to hned na několika úrovních:

Konzultace 

ať už držíte nějaký dietní plán, nebo se jen chcete poradit o správnosti vaší diety. Tento typ poradenství může být jednorázový. 

 

Orientační výživový plán

na základě vašich údajů o současném stravování a pohybu vám vyhotovíme orientační jídelníček se skladbou doporučených, neutrálních a zakázaných potravin. Určíme vaše zásadní chyby v dosavadním stravování a pomůžeme vás nasměrovat na správnou cestu. 

 

Individuální výživový plán přímo na míru klienta

dostanete zpracovaný výživový plán přímo sestavený pro vaše tělo. Na základě dosavadního stravování a způsobu života zjistíme, co vašemu tělu schází, čeho má nadbytek a z těchto parametrů budeme vycházet při sestavování jídelníčku nového. Součástí práce bude i návrh pohybového plánu a dlouhodobé  hlídání klienta výživovým poradcem.

 

Pokud máte jakýkoliv problém s vaší váhou, nebo se chcete jen tak poradit, neváhejte nás kontaktovat! Spolu určitě vymyslíme nějaké řešení!

Objednejte si informativní schůzku s vašim výživovým poradcem na emailové adrese daniela@hubnemeuspesne.cz

Upozornění: služba výživového poradce vychází ze zásad zdravého a správného stravování, neprodáváme zázračné pilulky ani hubnoucí koktejly