Hubneme úsěšně - O nás

Vyhledávaný výraz musí mít minimálně 3 znaky.

O nás

Žijeme v modernizované době a nároky na nás samotné neustále rostou. A to jak v zaměstnání, tak i ve společnosti. Naše životy jsou čím dál stereotypnější a naše zdraví toužebně volá o pomoc. Většinu času trávíme ve strnulých polohách, ať už ve stoje, tak v sedu, a nebo v hektickém kolotoči každodenního života.

Pravidelná strava, optimální pohyb pro naše tělo a relaxace jsou nám známé jen z článků na internetu. Zato velmi dobře známe spoustu diet a růžové tabletky, které nám ulevují od bolesti hlavy nebo zad. Máme pro vás špatnou zprávu - toto řešení je opravdu jen dočasné. Jsou to preparáty, které nám pomohou odstranit bolest jen na chvíli. Nepomohou nám ale odstranit špatné zacházení se sebou samými. A proto dokud nezačneme se svým tělem dobře zacházet, bolesti těla se nám budou vracet a zhoršovat, a kilogramy nám budou neustále kolísat.

Již 3 roky působíme na trhu v oblasti hubnutí a trvalého snižování nadváhy, specializujeme se na individuální potřeby klienta a vždy vycházíme z konkrétních podkladů od každého klienta. Nejsme prodejci ani překupníci zázraků na počkání, jsme tu od toho, abychom vám ukázali správný směr a nabídli vám pomocnou ruku na začátku cesty vašeho nového životního stylu.

Naše služby se týkají nejen poradenství v oblasti hubnutí, ale zabýváme se i cvičením (odstranění bolesti zad, strečink, problémové partie, cvičení na Power Plate, zdravotní cvičení, individuální tréninky s osobním trenérem).
Porozhlédněte se a otevřete dveře do světa hubnutí, rozhodně vás nečeká žádné trápení!
Nabídku pro firmy najdete ZDE.