Hubneme úsěšně - Výživové poradenství

Vyhledávaný výraz musí mít minimálně 3 znaky.

Výživové poradenství

V posledních letech není obezita jen doménou dospělých lidí.  Bohužel dětská obezita je problém, který se bohužel nebere prozatím příliš vážně.

V České republice je  zhruba 14% dětí obezních a počet obézních dětí každým rokem roste. Problémem dětské obezity je fakt, že pokud je obézní dítě je celkem vysoká pravděpodobnost, že bude obézní i v dospělosti. 

Naším cílem je děti informovat o výběru jejich další cesty - buď mohou trpět v dospělosti obezitou a zdravotními problémy, které  přímo souvisí s obezitou a nebo si mohou vybrat cestu zdravého životního stylu, kdy dětem ukážeme benefity tohoto výběru. Naučíme děti sledovat co jedí, co je pro jejich tělo prospěšné a co naopak škodí. Vysvětlíme jak jejich tělo zpracovává jednotlivé složky potravy, jak tělo reaguje, když snědí něco velmi nezdravého, nebo škodlivého. Vysvětlíme benefity pravidelného pohybu a naučíme děti, jak vypadá zdravá a vyvážená strava a proč je tak důležitá. 

 

Nabízíme individuální konzultace pro jednotlivé dětské klienty i program pro větší počet dětí - a to formou přednášky, interaktivních pomůcek, úkolů a her.