Hubneme úsěšně - Cvičení s Power Plate

Vyhledávaný výraz musí mít minimálně 3 znaky.

Cvičení s Power Plate

11. 6. 2011 0:00

Chcete zredukovat celulitidu a vytvarovat postavu?
Máte zájem zpevnit problémové partie a zvětšit sílu nebo hledáte pomocníka při hubnutí?  Máte málo času? Pak pro vás máme skvělé řešení, vyzkoušejte Power Plate®.

Power Plate® je jedno z mnoha vibračních zařízeních na trhu. Na rozdíl od ostatních vibračních plošin vyniká Power Plate® zdravotní licencí Evropskou Unií a je schválen mezi zdravotnické pomůcky například v rehabilitaci. Pojďme se podívat na Power Plate® více do hloubky. 

Jak už bylo zmíněno, je to stroj, který pracuje na základě vibrací. Není to ovšem žádný "zázračný" přístroj, který si připnete na tělo, hovíte si na gauči u televize a pak už jen počítáte shozená kila. S Power Plate® musíte cvičit.

Power Plate® se od ostatních strojů liší hlavně tím, že  není tvořen pevnou deskou, která by se při spuštění vibrací pohybovala nahoru a dolů a tím vám rozvibrovala tělo!! Tato základní deska, na která se cviky provádí je sama o sobě balanční, tudíž už při vypnutém stroji musíte zaktivovat svaly!  Při spuštění vibrací, dojde k tomu, že vibrace jdou přímo do určité svalové skupiny dle cviků, a tím se aktivují svalová vlákna a dojde ke svalové kontrakci. Na rozdíl od běžného cvičení, kdy můžete měnit hmotnost těla (závaží, činky), na Power Plate® pracujete se zrychlením.  Jedná se tedy o akcelerační trénink, během kterého dochází k zahřátí svalů, protažení svalů, posilování stabilizačního systému, posilování a zvětšování síly, protáhnutí a záverečné relaxaci. Celá cvičební lekce vám zabere pouhých 30 minut! Je to tedy výborný pomocník při nedostatku času cvičení v posilovně, a to je velký benefit tohoto cvičení! První lekce by měly být vedeny trenérem, který vás naučí se strojem pracovat a který vás naučí na stroji správně cvičit, protože to je základem efektivního cvičení! Samozřejmě čím déle budete trénovat individuálně s trenérem je pro vás lepší, protože trenér bude každý trénink obměňovat cviky, tak aby Vás cvičení bavilo, motivovalo a Vaše fyzická kondice se zlepšovala a výsledný efekt se umocnil.

Co vám přinese cvičení na Power Plate®? Kromě ušetření času nabízí tento stroj  tvarování postavy a redukci celulitidy, redukci hmotnosti, zvětšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností. Je vhodný pro účinný boj proti osteoporóze, díky zvětšení hustoty kostní tkáně, lepší zotavení a regeneraci nebo rehabilitaci po úrazech. Dále zlepšuje rozsah pohyblivosti a flexibility, zlepšení rovnováhy a koordinace, zlepšení nervosvalových funkcí, podpora kardiovaskulárního systému a lepší cirkulace krve!
Cvičení na Power Plate® může využít každý bez ohledu na věk nebo kondici, pokud netrpí následujícími onemocněními nebo stavy (těhotenství, těžká cukrovka, těžké migrény, epilepsie, kardiovaskulární onemocnění, žilní trombóza nebo endoprotézy, kovové čepy, šrouby atp.) Pokud si nejste jistí zda je pro vás cvičení vhodné, je potřeba toto cvičení zkonzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem a trenérem, který Vám může cvičební jednotku uzpůsobit podle vašich požadavků.

Co potřebujete na cvičení:

Určitě si vezměte sportovní oblečení, nejlépe nějaké legíny a tílko, sportovní obuv a nějaké pití.

Power Plate® ve světě:

V Rakousku a Belgii je Power Plate® velmi oblíbeným strojem v rehabilitačních zařízeních a pomůckou pro fyzioterapeuty! Dále je součástí sportovních klubů k výkonnostním tréninkům sportovců – volejbal, fotbal, golf. Slouží k výcviku kosmonautů, proti atrofii svalů a dále je oblíbený mezi hvězdami jako je Brad Pitt, Madonna, Timbaland, Sting, Victoria Beckhem, Georgie Clooney, Kylie Minogue, Claudia Schiffer a mnoho dalších!!

Pokud vás cvičení na Power Plate® oslovilo a chtěli byste si ho vyzkoušet, doporučujeme vám nově otevřené studio s individuálním přístupem trenéra, který se vám bude samostatně věnovat!

Informujte se nebo se objednejte na 776 54 64 64
nebo se podívejte na www.studiopowerplate.cz

0

Diskuse: Cvičení s Power Plate

V diskusi není žádný příspěvek.

předchozí 1/0 další

Pro přidání komentáře je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet, můžete si ho založit zdarma zde